مسابقات کشتی هنری دگلان در نیس فرانسه در حال برگزاری است.

گزارش SIA ، کشتی گیران آزاد امروز شرکت کردند.

در ابتدا گئورگی ادیشراشویلی به نماینده آمریکا باخت. در عوض ، ماهیر امیراسلانف در نیمه اول در مرحله یک هشتم نهایی تیم سوئیس را شکست داد. بعداً ، هموطن ما با این ورزشکار آمریکایی شکست خورد. اسلام بازرگانوف که در نبرد مرحله یک چهارم نهایی شرکت داشت ، در نیمه اول کشتی گیر رومانیایی را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. او همچنین به عنوان نقطه قوت در مبارزه شدید با کشتی گیر آمریکایی به فینال رسید. ادیشراشویلی در یک مسابقه تسلیت امیراسلانف را از نبرد حذف کرد. با این حال ، او در مسابقه کسب مدال برنز به این ورزشکار آمریکایی باخت. بازرگانف در فینال نیز به رقیب آمریکایی خود باخت و به مدال نقره دست یافت.

توران بایراموف در مسابقه اول هیچ شانسی به ورزشکار محلی نداد. در دیدار مرحله یک چهارم نهایی مقابل کشتی گیر مولداوی ، کشتی گیر جوان ما طبق اصل آخرین امتیاز به نیمه نهایی رسید. هموطن ما که در یک قدمی فینال به دومین جهان آمریکایی باخت ، باز هم کشتی گیر فرانسوی را شکست داد و مسابقات را در جایگاه سوم به پایان رساند.

حاجیموراد حاجیف در دور نخست پیروزی قانع کننده ای را مقابل حریف سوئیسی خود بدست آورد. هاجمراد عمروف در اولین بازی با همتای اسرائیلی خود ناکام ماند. جوشگون عزیموف در مرحله یک هشتم نهایی زودرس کشتی سوئیسی را شکست داد. هادیف برای مدت کوتاهی کشتی گیر مولداوی را ناامید کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کوشکون با جوهر نماینده دیگری از مولداوی را شکست داد. هر دو کشتی گیر ما در نیمه نهایی به حریفان خود باختند. سپس حاجیموراد با غلبه بر کشتی گیر آلمانی به راحتی به مدال برنز دست یافت ، در حالی که جوشگون جای خود را به کشتی اسرائیلی داد و به مقام 5 رسید.

ابوبکر آباکاروف در اولین بازی خود مقابل این ورزشکار روسی شکست خورد. آباکاروف که در یک مسابقه تسلی دادن به سختی توانست حریف لهستانی خود را شکست دهد ، در نبرد برای کسب مدال برنز نماینده سوئیس را نیز از آن خود کرد.

به دلیل تعداد کم شرکت کنندگان با وزن 92 کیلوگرم ، از سیستم دایره ای استفاده شد. در اولین مسابقه ، عثمان نورمهامادوف همتای گرجی خود را کاملا شکست داد. در مسابقه دوم او زودهنگام این ورزشکار آلمانی را شکست داد. عثمان که نتوانست با کشتی گیر لهستانی رقابت کند ، جایگزین نماینده سوئیس شد. در پایان ، نورماهمادووا موفق به کسب سه مدال نقره شد.

مبارزه 97 کیلوگرم در یک سیستم گروهی برگزار شد. شریف شریفوف در اولین مسابقه به ورزشکار گرجی باخت. اما در ادامه کشتی گیر رومانیایی را به راحتی شکست داد. متأسفانه قهرمان المپیک ، جهان و اروپا به دلیل مصدومیت نتوانست به مبارزه ادامه دهد.

بدین ترتیب کشتی گیران آزاد در مسابقات جایزه بزرگ موفق به کسب دو مدال نقره و سه برنز شدند.

57 کیلوگرم

1/8 نهایی: جورجی ادیشراشویلی – توماس گیلمن (آمریکا) 0: 4

1/8 نهایی: ماهیر امیراسلانوف – نیلز اوئرت (سوئیس) 13: 2

1/4 نهایی: اسلام بازرگانوف – رازوان کواچ (رومانی) 10: 0

1/4 نهایی: ماهیر امیراسلانوف – نیک سوریانو (آمریکا) 0: 7

1/2 نهایی: اسلام بازرگانوف – توماس گیلمن (آمریکا) * 6: 6

مسابقه تسلیت: جورجی ادیشراشویلی – شاکر انصاری (مراکش) 8: 4

مسابقه تسلیت: ماهیر امیراسلانوف – نیکلاس استچله (آلمان) 4: 3

مسابقه تسلیت: جورجی ادیشراشویلی – ماهیر امیراسلانوف 9: 4

مسابقه مدال برنز: جورجی ادیشراشویلی – توماس گیلمن (آمریکا) 4: 6

فینال: اسلام بازرگانوف – نیک سوریانو (آمریکا) 1: 7

65 کیلوگرم

1/8 نهایی: توران بایراموف – ایلمان مختاروف (فرانسه) 5: 0

1/4 نهایی: توران بایراموف – ماکسیم ساکولتان (مولداوی) * 4: 4

1/2 نهایی: توران بایراموف – جیمز گرین (آمریکا) 0: 2

مسابقه مدال برنز: توران بایراموف – ایلمان مختاروف (فرانسه) 3: 1

74 کیلوگرم

مرحله یک هشتم نهایی: هاجیموراد حجیف – مارک دیچه (سوئیس) 6: 0

1/8 نهایی: هاجیموراد عمروف – میشل فینسیلور (اسرائیل) 2: 4

1/8 نهایی: جوشگون آزیموف – جوئل مایر (سوئیس) 13: 0

1/4 فینال: هاجیموراد حجیف – استانیسلاو نوواک (مولداوی) 10: 0

1/4 نهایی: جوشگون آزیموف – والنتین بورزین (مولداوی) 6: 2 (تاچ داون)

1/2 نهایی: هاجیموراد هجی یف – كایل دایك (آمریكا) 0: 7

1/2 نهایی: جوشگون عظیموف – داویتی تلاشادزه (جورجیا) 3: 3 *

مسابقه مدال برنز: حاجیموراد حجیف – دانیل سرتاکوف (آلمان) 10: 0

مسابقه مدال برنز: جوشگون آزیموف – میشل فاینسیلور (اسرائیل) 1: 2

86 کیلوگرم

1/4 نهایی: ابوبکار آباکاروف – مهاماد رمضانوف (روسیه) 1: 4

مسابقه تسلیت: ابوبکر آباکاروف – رادوسلاو مارسینکیویچ (لهستان) 4: 3

مسابقه مدال برنز: ابوبکر آباکاروف – استفان رایشموت (سوئیس) 6: 4

92 کیلوگرم

دور اول: عثمان نورمهامادوف – ایراکلی میتسوری (جورجیا) 11: 0

دور دوم: عثمان نورمهامادوف – رابین فردیناند (آلمان) 15: 5

دور 3: عثمان نورماهمادوف – زبیگنیو بارانوفسکی (لهستان) 5:10

دور چهارم: عثمان نورمهامادوف – ساموئل شرر (سوئیس) 8: 1

97 کیلوگرم

دور اول: شریف شریفوف – گیوی ماتچاراشویلی (جورجیا) 3: 8

دور دوم: شریف شریفوف – مایکل مانئا (رومانی) 11: 0

1/2 نهایی: شریف شریفوف – کایل اسنایدر (آمریکا) -: +

مسابقه مدال برنز: شریف شریفوف – رادوسلاو باران (لهستان) -: +

بارگذاری …

By puCo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *